סל קניות

(0) מוצרים בעגלה

 

אקו אולאה

 
10
 1. אקו אולאה לניקוי רב-תכליתי

  אקו אולאה לניקוי רב-תכליתי

  750 מ"ל מנקה ומחטא סוגי-משטחים רבים. מתאים לניקוי זכוכית, פלסטיק, סוגי בד שונים, עץ, קרמיקה ונירוסטה. מיוצר ממאה אחוז מקורות צמחיים אורגניים מתכלים. מבוסס על טכנולוגיית טיפול ביולוגית בזיתים, מוגנת בפטנט. מבוסס על שמנים הכרחיים, כמו שמן אורנים, עץ התה וציפורן, המכילים תכונות אנטי-בקטריאליות ואנטי-פטרייתיות. רסס/י כמות קטנה על המשטח הרצוי, המתן/י מספר שניות ונגב/י עם מטלית לחה.

  Olea Europaea (Olive) Fruit Water [Bio-treated, patented], Camellia Oleifera (Tea) seed extract, Ethanol, Pinus Sylvestris (Pine) Bark Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Bud Oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil.

  אזהרה: השתמש/י במוצר זה לפי התיאור בלבד. וודא/י תמיד שהחדר מאוורר היטב. לא למאכל. המנע/י ממגע עם העיניים. במקרה של מגע עם העיניים, שטוף/י עם הרבה מים.

  45.00 ₪

 2. אקו אולאה ג'ל למדיח כלים

  אקו אולאה ג'ל למדיח כלים

  750 מ"ל ג'ל למדיח כלים בניחוח אורנים, מנקה ומנטרל ריחות רעים ובטוח לשימוש. מסיר שומנים ומנקה ביעילות כלי בישול, סכו"ם, זכוכית, פלסטיק, עץ, קרמיקה ונירוסטה. הג'ל מיוצר ממי-זיתים שחורים, אשר בשל ריכוז גבוה במיוחד של אנטי-אוקסידנטים, מזיקים לסביבה כאשר הם מושלכים ללא טיפול ראוי. מי הזיתים השחורים שלנו עוברים טיפול ביולוגי ע"י טכנולוגיה מוגנת פטנט, ומקבלים יכולת ניקוי מעולה ועדינה. טובים לשימוש לניקוי ביתי ואישי. תכונות הניקוי של מי הזיתים השחורים נתמכות על-ידי רכיבי ניקוי, טיהור וחיטוי מתכלים ואורגניים, מאה אחוז ממקור צמחי-מתחדש. הכנס/י כלים למדיח, הוסף/י כמות סטנדרטית של ג'ל למדיח למיכל המיועד לכך והדלק/י את המדיח. סגור/י את המכסה לאחר כל שימוש.

  45.00 ₪

 3. אקו אולאה ג'ל לניקוי כלים

  אקו אולאה ג'ל לניקוי כלים

  750 מ"ל מיוצר ממי-זיתים שחורים שעברו טיפול ביולוגי באמצעות טכנולוגיה ייחודית מוגנת פטנט. תכונות הניקוי של מי הזיתים השחורים כוללות חיטוי, טיהור וניקוי, אשר מקורן גם בצמחים אורגניים מתחדשים. בזכות ריכוז גבוה מאוד של אנטי-אוקסידנטים ומשקעי שמן-זית במי הזיתים השחורים, הם מסייעים לטיפוח הידיים והופכים את העור לרך וחלק. שילוב מינרלים מים המלח בריכוז המתאים יחד עם פיטוסטרולים משמן הזית, הופך את הפורמולציה לבעלת תרכובת המחקה באופן טבעי את הרכב העור, מה שמונע ייבוש-יתר וגירוי של העור במהלך שטיפת הכלים. מזוג/י כמות קטנה של נוזל הכלים על ספוג לניכוי כלים או ישירות על הכלי, שפשף/י ושטוף/י עם מים חמים. סגור/י את המכסה לאחר כל שימוש. אזהרה: השתמש/י במוצר אך ורק עבור המטרה שלשמה נועד. לא למאכל. המנע/י ממגע עם העיניים. במקרה של מגע עם העיניים או בליעה, שטוף/י עם הרבה מים.

  Olea Europaea (Olive) Fruit Water [Bio-treated, patented], Coco Glucoside, Glycerin, Decyl Glucoside, Dead Sea Salt, Caprylic/Capric Glucoside, Dead Sea Salt, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Xanthan Gum, Camellia Oleifera (Tea) seed extract, Eugenia Caryophyllus (Clove) Bud Oil.

  45.00 ₪

 
10
 
מחיר
 1. 40.00 ₪ ומעל (3)