סל קניות

(0) מוצרים בעגלה

מדיניות החזרה ומשלוחים

תצפית כפר נחום שוק שמן זית בע"מ מעוניינת בשמירה על שביעות רצון לקוחותיה. לכן, נשמח לבצע החזר כספי מלא לכרטיס האשראי המקורי עבור כל סחורה אשר לא נפתחה ובתנאי שתוחזר תוך 30 יום מרגע קבלתה. לאחר 30 ימים, יינתן זיכוי לרכישה בחנות. אפשרות להחלפת המוצר עבור כל סחורה שלא נפתחה שתוחזר עד 60 ימים מיום קבלתה. עבור מוצרים שנרכשו במזומן, תתאפשר החלפה או זיכוי לרכישה בחנות. לא ינתנו החזרים כספיים. יש לצרף לכל מוצר מוחזר את קבלתו המקורית, ועליו להיות במצב סגור הניתן למכירה מחדש.

ניתן לבצע החזרים דרך מחלקת שירות הלקוחות שלנו. אולם, נוכל לקבל בקשות החזר אך ורק עבור מוצרים שנרכשו ישירות מתצפית כפר נחום שוק שמן זית בע"מ - דרך החנויות שלנו או דרך האתר. אנו לא נוכל לקבל בקשות החזר עבור מוצרים אשר נקנו על-ידי הסיטונאים שלנו.  

אנא אפשר/י פרק זמן של 2-4 שבועות מהיום שבו החזרת את החבילה לקבלת ההחזר.

* נכון לעכשיו, אין ביכולתנו לשלוח לתיבות דואר

* לא ינתן החזר כספי עבור עלויות משלוח במקרים שהלקוח מעוניין בהחזר חלק מההזמנה או ביטול ההזמנה לאחר שכבר נשלחה

* עלויות משלוחים בגין החזרים/החלפות יהיו באחריות תצפית כפר נחום שוק שמן זית בע"מ.

* אם חבילה תחזור אלינו על-ידי חברת השליחות לאחר 3 נסיונות מסירה או סירוב, אנו נשמח לשלוח אותה שוב אך נגבה תשלום עבור המשלוח. עלויות השליחה-מחדש זהות לעלויות המשלוח המקוריות. במקרים של הטבת משלוח חינם, יחויב הלקוח בעלות של משלוח יבשתי סטנדרטי.

נא לשים לב כי על-פי מדיניות של מדינות מסוימות, עלולים להתווסף מיסים ותשלומים נוספים כדי לשחרר את החבילה שהוזמנה. האחריות לבדוק מדיניות זו חלה על הלקוח. אם הלקוח לא יסכים לשלם עבור שחרור החבילה, לא יבוצע החזר כספי והמשלוח יושמד.


ארה"ב
שמן זית86.00 ₪
מוצרי טיפוח34.50 ₪
שמן זית & מוצרי טיפוח51.50 ₪
ישראל
שמן זית34.50 ₪
מוצרי טיפוח 17.00 ₪
שמן זית & מוצרי טיפוח 26.00 ₪
שאר העולם
שמן זית86.00 ₪
מוצרי טיפוח51.50 ₪
שמן זית & מוצרי טיפוח 68.50 ₪

מחיר משלוח, מחיר קבוע

מחיר קבוע לכל קניה